Super73 S2 remblokken E-bike, Cyclotech Prodisc E-bike.

Artikelnr: CYCL213.02

Highlights Super73 S2 e-bike remblokken, Cyclotech Prodisc E-bike

  • Speciaal ontwikkeld voor de vaak zwaardere e-bike
  • Bestand tegen hoge temperaturen
  • Goede remkracht bij nat en droog weer
  • Voldoet aan de EN 15194:2017 e-bike veiligheidsnorm
Staffelprijzen

Tot 2

€ 14,95

Van 2 tot 3

€ 14,75

Van 3 tot 4

€ 14,55

4 en meer

€ 14,25

Prijs incl. btw per stuk

€14,01 €12,36
  • Op werkdagen voor 16:00 uur besteld, zelfde dag verzonden!
  • Niet thuis? Geen probleem, wij leveren in de brievenbus!
  • Ruilen of retourneren? Wij doen nooit moeilijk!

Remblokken die de extra belasting van een e-bike aankunnen

De Cyclotech Prodisc E-bike remblokken voor Super73 S2 zijn speciaal ontwikkeld voor elektrische fietsen (e-bikes en pedelecs). De compound is afgestemd op het zwaardere gewicht en de hogere snelheden van e-bikes, is bestand tegen hoge temperaturen en is door het onafhankelijke testinstituut EFBE Prüftechnik getest volgens de EN 15194:2017 e-bike veiligheidsnorm.

Door het zwaardere gewicht en de hogere snelheden van e-bikes treden er extra hitteontwikkeling en slijtage op. Deze schijfremblokken combineren betrouwbare remkracht met consistent en veilig remgedrag onder zware belasting, en zijn ontworpen voor de extra thermische en mechanische belasting die elektrische fietsen op de remmen zetten.

De Prodisc E-bike remblokken voor Super73 S2 zijn een uitstekende keuze voor rijders die vaak lange ritten maken en hun remprestaties willen verbeteren zonder concessies te doen aan levensduur en betrouwbaarheid.

Een e-bike is zwaarder en rijdt harder dan een gewone fiets, en dat merk je direct aan je remblokken. Daarom heeft Cyclotech een compound ontwikkeld die speciaal op die extra hitte en belasting is afgestemd. Hij is door het onafhankelijke testinstituut EFBE Prüftechnik getest volgens de EN 15194 e-bike norm.
– Ruben Dankers, productspecialist schijfremmen bij MTB-Brakepads.nl

Cyclotech Prodisc E-bike: waarom kiezen voor deze compound?

E-bikes wegen meer en genereren hogere krachten op de remmen dan conventionele fietsen. De Prodisc E-bike compound is daarom geen standaard remblok, maar expliciet ontworpen voor deze zwaardere omstandigheden.

Afgestemd op e-bikes

Ontwikkeld voor het hogere gewicht en de hogere snelheden van e-bikes en pedelecs.

Bestand tegen hoge temperaturen

Consistent en veilig remgedrag, ook onder zware belasting.

Goede remkracht bij nat en droog weer

Betrouwbare stopkracht onder wisselende omstandigheden.

Getest door EFBE Prüftechnik

De Prodisc E-bike compound is door het onafhankelijke testinstituut getest volgens de EN 15194:2017 e-bike veiligheidsnorm.

Langere levensduur

Een combinatie van veiligheid, consistentie en levensduur, voor lagere onderhoudskosten op de lange termijn.

Cyclotech Components is een Nederlands merk dat sinds 2015 betrouwbare remblokken van hoogwaardige kwaliteit ontwikkelt, met een uitgebreid aanbod aan compounds voor iedere rijder, van recreatief tot competitief niveau.

Prestatieprofiel Cyclotech Prodisc E-bike

Hieronder zie je per eigenschap hoe de Cyclotech Prodisc E-bike remblokken presteren op je Super73 S2, beoordeeld door Cyclotech op een schaal van goed tot uitstekend. De E-bike compound blinkt vooral uit in hittebestendigheid en levensduur, precies waar een zwaardere e-bike om vraagt.

Cyclotech Prodisc E-bike
voor e-bike

Score per eigenschap op een schaal tot 100.

  • Doseerbaarheid70
  • Remkracht droog70
  • Remkracht nat62
  • Hittebestendigheid82
  • Levensduur78
  • Geruisloosheid70

Specificaties

MerkCyclotech Components (Nederland)
SerieProdisc
CompoundE-bike (speciaal ontwikkeld voor e-bikes en pedelecs)
RemsysteemSuper73 S2
Ideaal voorE-bikes en pedelecs, rijders die vaak lange ritten maken
GetestEFBE Prüftechnik, volgens EN 15194:2017
Inhoud1 setje (2 remblokjes)
ArtikelnummerCYCL213.02

Levering

  • 1 setje (2 remblokjes) Cyclotech Prodisc E-bike voor Super73 S2
  • 1 Veertje

Passend op

- Super73 S2 Fatbike

Vergelijking: alle Cyclotech Prodisc compounds

Naast de Prodisc E-bike variant biedt de Cyclotech Prodisc serie gespecialiseerde oplossingen voor elke rijstijl. Een overzicht van alle compounds die geschikt zijn voor jouw Super73 S2 remmen:

Onze aanrader

Prodisc Elite

topklasse
HoofdkenmerkMaximale kracht en modulatie
PrestatiesZeer hoge initiële remkracht en hittebestendigheid
Ideaal voorDownhill, Enduro, XC en competitief gebruik
  • Doseerbaarheid100
  • Remkracht droog100
  • Remkracht nat100
  • Hittebestendigheid95
  • Levensduur85
  • Geruisloosheid85
Stilste keuze

Prodisc Ceramic

stil & consistent
HoofdkenmerkExtreem stil
PrestatiesMinimale geluidsontwikkeling en goede hitteafvoer
Ideaal voorStilte en consistente prestaties
  • Doseerbaarheid82
  • Remkracht droog85
  • Remkracht nat75
  • Hittebestendigheid83
  • Levensduur60
  • Geruisloosheid100

Prodisc Kevlar

allrounder
HoofdkenmerkAllround balans
PrestatiesGoede remkracht, redelijke levensduur
Ideaal voorInstap upgrade, dagelijks en recreatief gebruik
  • Doseerbaarheid70
  • Remkracht droog72
  • Remkracht nat60
  • Hittebestendigheid58
  • Levensduur60
  • Geruisloosheid68
Je bekijkt deze
Cyclotech Prodisc E-bike remblokken voor Super73 S2

Prodisc E-bike

voor e-bike
HoofdkenmerkVerhoogde belasting
PrestatiesMeer stopkracht en duurzaamheid dan Kevlar
Ideaal voorBeter bestand tegen hogere temperaturen
  • Doseerbaarheid70
  • Remkracht droog70
  • Remkracht nat62
  • Hittebestendigheid82
  • Levensduur78
  • Geruisloosheid70

Prodisc Metal

extra duurzaam
HoofdkenmerkExtreem duurzaam
PrestatiesZeer slijtvast in modder en nat weer
Ideaal voorExtreem natte en modderige omstandigheden
  • Doseerbaarheid62
  • Remkracht droog66
  • Remkracht nat88
  • Hittebestendigheid100
  • Levensduur100
  • Geruisloosheid50

Bekijk alle producten voor deze remSuper73 S2

Veelgestelde vragen

Passen de Cyclotech Prodisc E-bike remblokken op mijn Super73 S2?

Ja. In de tabel 'Passend op' staan alle Super73 S2 modellen waarop deze remblokken passen.

Waarom speciale remblokken voor een e-bike?

E-bikes wegen meer en rijden sneller dan gewone fietsen. Daardoor ontstaan er meer hitte en slijtage bij het remmen. De Prodisc E-bike compound is daarop afgestemd en blijft consistent en veilig remmen onder zware belasting.

Voldoen deze remblokken aan een e-bike norm?

Ja. De Prodisc E-bike compound is door het onafhankelijke testinstituut EFBE Prüftechnik getest volgens de EN 15194:2017 e-bike veiligheidsnorm.

Remmen ze ook goed bij nat weer?

Ja. De Prodisc E-bike remblokken bieden goede remkracht bij nat en droog weer. Rijd je veel in extreem natte en modderige omstandigheden, dan is Prodisc Metal de duurzaamste keuze.

Welke Cyclotech Prodisc compound past het best bij mijn Super73 S2?

E-bike is de keuze voor verhoogde belasting en hogere temperaturen. Kies Kevlar als veilige, betrouwbare instap, Metal voor extreem natte en modderige omstandigheden, Ceramic voor zo stil mogelijk remmen en Elite voor het allerbeste: maximale remkracht en modulatie.

Wat rijders zeggen
★★★★★
Deze remblokken aangeschaft naar aanleiding van piepende/schurende remmen. De originele blokken kreeg ik niet lawaai vrij, ondanks ontvetten en opschuren. Deze er in gemonteerd en in geremd, en tot mijn verbazing is het piepende en schurende is weg. Kon het bijna niet geloven. Geweldig blij mee.
Bram · sep 2026Zelfde remblok · Magura MT2 - MT4 - MT6 - MT8 - CT4
★★★★★
de remblokken waren voor mijn riese culture en pasten perfect , remmen is nu progressiever geworden , geen gepiep of geknars , moeten wel enkele dagen ingereden worden dan werken ze nog beter
baeyens bryan · jul 2026Zelfde remblok · Magura MT2 - MT4 - MT6 - MT8 - CT4
★★★★★
Prima remschoenen, maar inrijden duurt lang en schoenen piepen en knerpen vaak tot ze ingereden zijn. Enigszins lawaai tijdens remmen in natte omstandigheden. Duurzaamheid nog niet bekend.
Bart en Renate · mrt 2026Zelfde remblok · Magura MT2 - MT4 - MT6 - MT8 - CT4
★★★★★
Ik heb snel een duidelijk antwoord ontvangen op mijn vraag voor informatie. De remblokken zijn van prima kwaliteit en werden snel geleverd.
JCS · jan 2025Zelfde remblok · Magura MT2 - MT4 - MT6 - MT8 - CT4
★★★★★
Nadat de remblokjes goed ingeremt zijn, zijn ze zeer goed.Heel tevrede met aankoop .Bij de volgende keer weet ik jullie te vinden.grtjs Leo
Leo Bijnen · jun 2023Zelfde remblok · Magura MT2 - MT4 - MT6 - MT8 - CT4
★★★★★
Prima remblokken die niet onder doen voor de orginele Magura blokken
Anoniem · feb 2023Zelfde remblok · Magura MT2 - MT4 - MT6 - MT8 - CT4
★★★★★
Zeer goed geholpen aan deze fijne remblokken. De remkracht is heel goed te doceren. Veel beter dan de originele blokken.
Niels Kramer · sep 2022Zelfde remblok · Magura MT2 - MT4 - MT6 - MT8 - CT4
Super73 S2 remblokken E-bike, Cyclotech Prodisc E-bike. heeft nog geen reviews. Deel uw product ervaring en plaats een review.
Super73 S2 remblokken E-bike, Cyclotech Prodisc E-bike.

Meest recente reviews

•

Alternatieve artikelen voor Super73 S2 remblokken E-bike, Cyclotech Prodisc E-bike.